Polska Polska  |  
Polski
Loading...

Nie trać czasu! Pozostało już tylko 30 dni kampanii!

banner kampanj var 2018 PL foot

System dostosowujący się do potrzeb użytkownika.

Big Mill System to dobrze przemyślana linia uchwytów, szyn prowadzących, podpór i innych akcesoriów, dzięki którym użytkownik może dostosować poszczególne elementy składowe do swoich indywidualnych potrzeb. Elementy te są podzielone na dwie linie, jedna która odpowiednia jest do przecierania kłód o normalnych średnicach, a druga do cięcia kłód ponadgabarytowych.

Stworzyliśmy cztery gotowe pakiety, które przeznaczone są do różnych celów. Każdy z nich można rozbudowywać w dowolnym momencie. Sprawdź, który pakiet odpowiada Twoim potrzebom?

Big Mill Timberjig

Timberjig zamienia pilarkę spalinową w przenośny trak! To wspaniałe narzędzie do przecierania kłód bezpośrednio w lesie, który oferuje użytkownikowi mnóstwo możliwości rozbudowy. Do kłód o średnicy do 60 cm (24 ").

 

Przejdź do Big Mill Timberjig

Big Mill Basic

Kompletny zestaw, który zawiera uchwyty, szynę i jej podpory i inne akcesoria potrzebne do zbudowania własnego traka. Wybierając Big Mill Basic uzyskasz większą precyzję i elastyczność cięcia. Nadaje się do kłód o średnicy do 80 cm (32 ").

 

Przejdź do Big Mill Basic

Big Mill LSG

Dwa połączone ze sobą Timberjig. Idealny do przecierania kłód o dużych średnicach. Umożliwia wycinanie szerokich desek z oflisami lub szerokich belek, które zostaną pocięte na normalne deski za pomocą jednego Timberjig. Nadaje się do kłód o średnicy do 135 cm (53 ").

 

Przejdź do Big Mill LSG

Big Mill Pro

Kompletny system do przecierania ciężkich i dużych kłód. Rozcinaj cenne ponadgabarytowe kłody w profesjonalny sposób. Z Big Mill Pro można rozcinać kłody z bardzo dużą precyzją. System zawiera Big Mill LSG, z jego dwoma Timberjig, podpórki od Big Mill BASIC, regulowane ramiona przytrzymujące szyny prowadzące i dwóch dodatkowych wsporników montowanych na końcach kłody.

 

Przejdź do Big Mill Pro

banner order product catalog small pl

Nie trać czasu! Pozostało już tylko 30 dni kampanii!

Logosol AB | Fiskaregatan 2 | 871 33 HÄRNÖSAND SWEDEN | Telefon: +48 221 041 000 |

La Boca - Autoryzowany Przedstawiciel Logosol | Dobroszów Oleśnicki 22 B | PL 55-095 Mirków / k. Wrocławia | Telefon: 0048 515-133-925, 0048 515-133-920 |