Polska Polska  |  
Polski
Loading...

Banner bestall-produktkatalog 2016 2017 PL foot

Rozwojowy trak

Nasz pierwszy trak został wprowadzony do sprzedaży w 1989 roku i okazał się wielkim sukcesem. Od tamtego czasu linia traków Logosol nadal stanowi bazę naszego asortymentu. Z biegiem lat, trak Logosol przeszedł wiele kroków rozwoju, począwszy od modelu M1 na aktualnym modelu M8 zakończywszy. Cała konstrukcja wykonana jest z najwyższej jakości aluminium co gwarantuje wysoką niezawodność. Nasz trak nadaje się do zastosowań zarówno stacjonarnych i mobilnych. Traki Logosol mają solidną konstrukcję i charakteryzują się imponującą dokładnością i łatwością obsługi. Są tak skonstruowane aby każdy użytkownik był w stanie rozbudować lub wyposażyć go w dodatkowe akcesoria w każdym momencie.

Większość użytkowników uważa, że najlepszą rzeczą w traku jest satysfakcja jaką się czuje podczas ściągania z niego samodzielnie wykonanych drewnianych elementów. Naszym klientom zapewniamy dumę i zadowolenie z pracy na naszych maszynach.

Logosol M8

Na traku Logosol M8 możesz wyprodukować wysokiej klasy deski, łaty, elementy konstrukcyjne, itd. Jest bardzo lekki i łatwy w użyciu, daje możliwość dowolnego przemieszczania. Na traku M8 możesz przecierać każdy rodzaj drzewa: dąb, sosna, modrzew, akacja, jabłoń, czereśnia, itd. Trak może z łatwością obsługiwać jedna osoba.

 

Więcej o traku Logosol M8

Farmer's Sawmill

Farmer's Sawmill to mały przenośny trak posiadający wszystkie funkcje potrzebne do przerobienia kłody na tarcicę. Prosta modułowa konstrukcja z szyną o długości 4 metrów sprawia, że trak jest stabilny i łatwy w rozbudowie.

 

Więcej o traku Farmer's Sawmill

Akcesoria

Wyposaż swój trak w dodatkowe oryginalne akcesoria!

 

Przejdź do akcesoria do traków łańcuchowych

Zespoły tnące

Który zespół tnący będzie dla Ciebie najlepszy? Wybieraj między pilarkami łańcuchowymi, piłą taśmową i frezarką.

 

Przejdź do Zespołów tnących

Prowadnice i łańcuchy

Wyposażenie pilarek spalinowych i elektrycznych.

 

Przejdź do prowadnic i łańcuchów

Trak taśmowy LM29

LM29 jest niezawodnym i stabilnym trakiem taśmowym, który jest łatwy w obsłudze. Kompaktowa budowa sprawia, że bardzo łatwo ustawisz żądaną wysokość cięcia. Choć trak może obrabiać naprawdę grube kłody, o średnicy do 72,5 cm (29 "), najlepiej zdaje egzamin przy obróbce mniejszych kłód. Przecierając takie właśnie kłody trak LM29 jest bardzo stabilny, wolny od wibracji oraz zapewnia dokładne cięcia.

 

Czytaj więcej o Logosol LM29

Trak taśmowy LM Pro

Logosol LM Pro, w Ameryce Północnej nazywa się LumberMate Pro, to trak, który ma wszystkie zalety większych i droższych modeli. Został stworzony, abyś mógł pracować łatwiej, szybciej i bardziej wydajnie. Konstrukcja została zaprojektowana od podstaw, jest solidna a jednocześnie łatwa w obsłudze.

 

Czytaj więcej o Logosol LM Pro

Głowica strugająca LM410

Logosol jako pierwsza firma na świecie skonstruował i wprowadził do sprzedaży unikalną głowicę strugającą, która porusza się po torowisku tra¬ka. Dzięki naszemu rozwiązaniu użytkownik nie musi już ściągać z tra¬ka długich i ciężkich elementów aby poddać je dalszej obróbce. Dzięki możliwości przesuwania wału, mak¬symalna szerokość obrabianej płaszczyzny wynosi 600 mm!

 

Czytaj więcej o Logosol LM410

Akcesoria

Wyposaż swój trak w dodatkowe oryginalne akcesoria!

 

Przejdź do akcesoria do traków taśmowych

Ostrzarka brzeszczotów

Zadbaj o dobrą kondycję brzeszczotów. Ostrzarka Logosol Grindlux automatycznie ostrzy brzeszczoty.

 

Przejdź do ostrzarka brzeszczotów

Brzeszczoty

Nie ważne jaki masz trak taśmowy, w Logosol znajdziesz odpowiedni brzeszczot.

 

Przejdź do brzeszczoty
Obrzynarką

Logosol C210

Obrzynarka to idealne urządzenie dla tartaków oraz zakładów stolarskich. Nie ważne czy masz masz trak Logosol czy innego producenta. Logosol C210 służy do obrzynania desek, do optymalnego rozkroju “na szerokość” desek i wyrzynków na gotowe elementy przeznaczone do dalszej obróbki. Inwestując w obrzynarkę znacząco zwiększa się wartość wyrzynków oraz odciąża się trak, który może przecierać kolejną partię materiału.

 

Czytaj więcej o Logosol C210

La Boca - Autoryzowany Przedstawiciel Logosol | Dobroszów Oleśnicki 22 B | PL 55-095 Mirków / k. Wrocławia | Telefon: 0048 515-133-925, 0048 515-133-920 |

Logosol AB | Fiskaregatan 2 | 871 33 HÄRNÖSAND SWEDEN | Telefon: +46-706567276, +46-701095710 |