Polska Polska  |  
Polski
Loading...

banners pl 12sept

Wydajne traki taśmowe

Traki taśmowe Logosol charakteryzują się przemyślaną funkcjonalnością, solidną konstrukcją oraz imponującą dokładnością. W dowolnym momencie można je doposażyć we wszystkie dostępne akcesoria.

Większość użytkowników twierdzi, że najlepszą rzeczą w traku jest satysfakcja jaką odczuwają podczas cięcia własnego drewna. Naszym klientom gwarantujemy dumę i zadowolenie z pracy na naszych maszynach.

Trak taśmowy B751

LOGOSOL B751 został w całości wykonany w Szwecji. W podstawowej konfiguracji długość cięcia wynosi 4,8 m. Jest w stanie przecierać kłody do 75 cm średnicy. Za pomocą stałej skali pomiarowej jesteś w stanie produkować ściśle określone przez Ciebie wymiary, szybko i dokładnie za każdym razem! Otrzymujesz w zestawie funkcjonalnego traka, który jest najlepszy w swojej klasie jeśli chodzi o jakość i efekty cięcia!

 

Czytaj więcej o Logosol B751

Trak taśmowy HD36

Logosol HD36, w Ameryce Północnej nazywa się LumberPro, to trak, który ma wszystkie zalety większych i droższych modeli. Został stworzony, abyś mógł pracować łatwiej, szybciej i bardziej wydajnie. Konstrukcja została zaprojektowana od podstaw, jest solidna a jednocześnie łatwa w obsłudze.

 

Czytaj więcej o Logosol HD36

Głowica strugająca LM410

Logosol jako pierwsza firma na świecie skonstruował i wprowadził do sprzedaży unikalną głowicę strugającą, która porusza się po torowisku traka. Dzięki naszemu rozwiązaniu użytkownik nie musi już ściągać z traka długich i ciężkich elementów aby poddać je dalszej obróbce. Dzięki możliwości przesuwania wału, maksymalna szerokość obrabianej płaszczyzny wynosi 600 mm!

 

Czytaj więcej o Logosol LM410

Akcesoria

Wyposaż swój trak w dodatkowe oryginalne akcesoria!

 

Przejdź do akcesoria do traków taśmowych

Ostrzarka brzeszczotów

Zadbaj o dobrą kondycję brzeszczotów. Ostrzarka Logosol Grindlux automatycznie ostrzy brzeszczoty.

 

Przejdź do ostrzarka brzeszczotów

Brzeszczoty

Nie ważne jaki masz trak taśmowy, w Logosol znajdziesz odpowiedni brzeszczot.

 

Przejdź do brzeszczoty

banner order product catalog small pl

Logosol AB | Fiskaregatan 2 | 871 33 HÄRNÖSAND SWEDEN | Telefon: +46 611-599025 |

La Boca - Autoryzowany Przedstawiciel Logosol | Dobroszów Oleśnicki 22 B | PL 55-095 Mirków / k. Wrocławia | Telefon: 0048 515-133-925, 0048 515-133-920 |