Polska Polska  |  
Polski
Loading...

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy nowego dealera na teren Polski.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem statusu dealera prosimy o kontakt w języku angielskim mailowo malte.frisk@logosol.se lub telefonicznie +46 70 301 16 47

banner order product catalog pl 20120910

Wydajne traki taśmowe

Traki taśmowe Logosol charakteryzują się przemyślaną funkcjonalnością, solidną konstrukcją oraz imponującą dokładnością. W dowolnym momencie można je doposażyć we wszystkie dostępne akcesoria.

Większość użytkowników twierdzi, że najlepszą rzeczą w traku jest satysfakcja jaką odczuwają podczas cięcia własnego drewna. Naszym klientom gwarantujemy dumę i zadowolenie z pracy na naszych maszynach.

Trak taśmowy LM29

LM29 jest niezawodnym i stabilnym trakiem taśmowym, który jest łatwy w obsłudze. Kompaktowa budowa sprawia, że bardzo łatwo ustawisz żądaną wysokość cięcia. Choć trak może obrabiać naprawdę grube kłody, o średnicy do 72,5 cm (29 "), najlepiej zdaje egzamin przy obróbce mniejszych kłód. Przecierając takie właśnie kłody trak LM29 jest bardzo stabilny, wolny od wibracji oraz zapewnia dokładne cięcia.

 

Czytaj więcej o Logosol LM29

Trak taśmowy HD36

Logosol HD36, w Ameryce Północnej nazywa się LumberPro, to trak, który ma wszystkie zalety większych i droższych modeli. Został stworzony, abyś mógł pracować łatwiej, szybciej i bardziej wydajnie. Konstrukcja została zaprojektowana od podstaw, jest solidna a jednocześnie łatwa w obsłudze.

 

Czytaj więcej o Logosol HD36

Głowica strugająca LM410

Logosol jako pierwsza firma na świecie skonstruował i wprowadził do sprzedaży unikalną głowicę strugającą, która porusza się po torowisku tra¬ka. Dzięki naszemu rozwiązaniu użytkownik nie musi już ściągać z tra¬ka długich i ciężkich elementów aby poddać je dalszej obróbce. Dzięki możliwości przesuwania wału, mak¬symalna szerokość obrabianej płaszczyzny wynosi 600 mm!

 

Czytaj więcej o Logosol LM410

Akcesoria

Wyposaż swój trak w dodatkowe oryginalne akcesoria!

 

Przejdź do akcesoria do traków taśmowych

Ostrzarka brzeszczotów

Zadbaj o dobrą kondycję brzeszczotów. Ostrzarka Logosol Grindlux automatycznie ostrzy brzeszczoty.

 

Przejdź do ostrzarka brzeszczotów

Brzeszczoty

Nie ważne jaki masz trak taśmowy, w Logosol znajdziesz odpowiedni brzeszczot.

 

Przejdź do brzeszczoty

Logosol Polska Sp. z o.o. | ul. Graniczna 38 | 67-100 Nowa Sól | Telefon: +46-70 656 72 76 |