Polska Polska  |  
Polski
Loading...

Nie trać czasu! Pozostało już tylko 30 dni kampanii!

banner kampanj var 2018 PL foot

Wydajne traki taśmowe

Traki taśmowe Logosol charakteryzują się przemyślaną funkcjonalnością, solidną konstrukcją oraz imponującą dokładnością. W dowolnym momencie można je doposażyć we wszystkie dostępne akcesoria.

Większość użytkowników twierdzi, że najlepszą rzeczą w traku jest satysfakcja jaką odczuwają podczas cięcia własnego drewna. Naszym klientom gwarantujemy dumę i zadowolenie z pracy na naszych maszynach.

Trak taśmowy B1001

B1001 is the largest of Logosol´s Band Sawmills. The model is Swedish made and offers a revolutionary design. Logs up to 1000mm diameter can be processed on this sawmill. A unique height adjustment of the sawhead enables you to cut with precision every time.

 

Czytaj więcej o Logosol B1001

Trak taśmowy B751

LOGOSOL B751 został w całości wykonany w Szwecji. W podstawowej konfiguracji długość cięcia wynosi 4,8 m. Jest w stanie przecierać kłody do 75 cm średnicy. Za pomocą stałej skali pomiarowej jesteś w stanie produkować ściśle określone przez Ciebie wymiary, szybko i dokładnie za każdym razem! Otrzymujesz w zestawie funkcjonalnego traka, który jest najlepszy w swojej klasie jeśli chodzi o jakość i efekty cięcia!

 

Czytaj więcej o Logosol B751

Głowica strugająca LM410

Logosol jako pierwsza firma na świecie skonstruował i wprowadził do sprzedaży unikalną głowicę strugającą, która porusza się po torowisku traka. Dzięki naszemu rozwiązaniu użytkownik nie musi już ściągać z traka długich i ciężkich elementów aby poddać je dalszej obróbce. Dzięki możliwości przesuwania wału, maksymalna szerokość obrabianej płaszczyzny wynosi 600 mm!

 

Czytaj więcej o Logosol LM410

Akcesoria

Wyposaż swój trak w dodatkowe oryginalne akcesoria!

 

Przejdź do akcesoria do traków taśmowych

Ostrzarka brzeszczotów

Zadbaj o dobrą kondycję brzeszczotów. Ostrzarka Logosol Grindlux automatycznie ostrzy brzeszczoty.

 

Przejdź do ostrzarka brzeszczotów

Brzeszczoty

Nie ważne jaki masz trak taśmowy, w Logosol znajdziesz odpowiedni brzeszczot.

 

Przejdź do brzeszczoty

banner order product catalog small pl

Nie trać czasu! Pozostało już tylko 30 dni kampanii!

Logosol AB | Fiskaregatan 2 | 871 33 HÄRNÖSAND SWEDEN | Telefon: +48 221 041 000 |

La Boca - Autoryzowany Przedstawiciel Logosol | Dobroszów Oleśnicki 22 B | PL 55-095 Mirków / k. Wrocławia | Telefon: 0048 515-133-925, 0048 515-133-920 |